Історична довідка

Бібліотека-філія для дітей Камінь-Каширської міської ради заснована у 1947 році.

Фонд бібліотеки налічує 14849 примірників книг. Книгозбірня щорічно обслуговує більше 2000 користувачів, книговидача становить 52146 примірників.

Довідково-бібліографічний апарат: алфавітний каталог, систематичний каталог, систематична картотека статей та краєзнавча картотека.

Користувачам бібліотеки доступні такі відділи:

- відділ обслуговування 1-4 класів,

- відділ обслуговування 5-9 класів

- 2 читальні зали.

На сьогодні штат бібліотеки налічує 5 працівників, 4 з яких мають повну вищу освіту за фахом.

Бібліотека творчо співпрацює із закладами освіти, учнівськими та педагогічними колективами ЗЗСО: "Камінь-Каширського ліцею №1 імені Євгена Шабліовського", "Камінь-Каширського ліцею № 2", будинком дитячої та юнацької творчості, дитячою школою мистецтв.