Професійна спільнота вчителів іноземних мов

НОВИЙ КУРС НА ПЛАТФОРМІ PROMETHEUS: «ОСВІТА ДЛЯ ВСІХ: РІЗНОМАНІТНІСТЬ, ІНКЛЮЗІЯ ТА ФІЗИЧНИЙ РОЗВИТОК»

Освітня онлайн-платформа Prometheus запускає новий курс «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток» із циклу «Нова фізична культура» Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Ukraine.

10:26 07.04.2022

МОБІЛЬНІ ЗАСТОСУНКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

У межах ініціативи МОН щодо зібрання переліку корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування, пропонуємо мобільні застосунки для вивчення іноземних мов, які є безоплатними для українців у зв’язку з воєнними діями та агресією рф.

10:24 07.04.2022

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

10:18 07.04.2022

Формування критичного мислення учнів 5–6 класів гімназії на уроках іноземної мови при дистанційному навчанні в умовах війни (для вчителів іноземних мов)

У час збройної агресії рф проти України та проведення країною-агресором інформаційної війни важливість формування критичного мислення в учнів набуває особливого значення. Освіта є саме тією зброєю, яку потрібно всебічно використовувати у протистоянні інформаційній війні, що  є складником збройної агресії РФ. У період масового маніпулювання інформацією, яке ми спостерігаємо в умовах воєнного стану, особливо важливо навчити учнів критично ставитися до побаченого чи почутого, розпізнавати фейки,  довіряти лише офіційним джерелам і не піддаватися на провокації.  Завдяки критичному мисленню людина формує власний погляд на певні явища, події, процеси і, керуючись логікою, вибудовує систему аргументів, щоб зрозуміло довести і донести свої думки.

10:13 07.04.2022

Деякі аспекти організації процесу навчання іноземних мов у закладах середньої освіти в умовах військового стану

У період воєн діти – це категорія, яка страждає чи не найбільше від бойових дій. Усталена картина світу порушується, але дитяча психіка не завжди готова сприйняти нову реальність. Попри все, життя триває і завдання освітян – адаптуватися до нових умов та належним чином організувати навчально-виховний процес. Поряд із традиційним завданням – виконувати вимоги навчальної програми – окреслюється ще одне – забезпечити психологічний комфорт учнів.

09:55 07.04.2022

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ФАКУЛЬТАТИВНОГО КУРСУ «THE KEY TO SUCCESS» ДЛЯ УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЛІЦЕЇВ, ГІМНАЗІЙ, ШКІЛ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

12:36 23.09.2021

Програма факультативного курсу «Пізнаємо Україну» для 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл (класів) з поглибленим вивченням англійської мови та літератури, гімназій, ліцеїв