Діяльність ЦПРПП

Діяльнісний підхід – спосіб реалізації ідей та змісту НУШ

27 лютого 2023 року в дистанційному форматі, на платформі Google Meet, за підтримки центру професійного розвитку педагогічних працівників, зокрема директора Марини Ніщик, відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти «Воєгощанський ліцей» та «Броницький ліцей» з теми «Діяльнісний підхід – спосіб реалізації ідей та змісту НУШ».

14:55 28.02.2023

Засідання професійної спільноти вчителів біології та хімії

22 лютого в очному форматі відбулося засідання професійної спільноти вчителів біології та хімії на базі ОЗЗСО «Хотешівський ліцей» на тему «Ресурси для організації дослідницької роботи з учнями в умовах дистанційного навчання».

15:03 27.02.2023

Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання учнів початкової школи

23 лютого в дистанційному форматі відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів на базі ЗЗСО «Невірська гімназія» на тему «Національно-патріотичне виховання, формування громадянської позиції учнів».

10:24 27.02.2023

Методична панорама інноваційної діяльності вчителів початкових класів

23 лютого 2023 року директором ЦПРПП Мариною Ніщик здійснено супровід онлайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів на тему «Інновації в освітньому процесі», яке відбулося на базі Фаринківської початкової школи-філії ОЗЗСО «Пнівненський ліцей».

09:57 27.02.2023