Інклюзивне навчання

Основні поняття та принципи інклюзивної освіти

Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, ґрунтована на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього закладу.

14:07 17.06.2021

Переваги інклюзивного навчання

Інклюзивне навчання – це системний процес налагодження взаємодії усіх учасників освітнього процесу, ефективність якого залежить від усвідомлення переваг інклюзивного навчання для усіх учасників освітнього процесу.

16:09 16.06.2021

Базові цінності, на яких ґрунтується інклюзивна освіта

Кожна дитина – особистість . Навчатися можуть усі – нездібних дітей немає. Кожна дитина має унікальні здібності, особливості та інтереси.  Право кожної людина на участь у житті суспільства, у тому числі людей з особливими освітніми потребами. Терпимість один до одного: готовність жити разом у світі один з одним, прийняття людей з їхніми індивідуальними відмінностями. Виховання в дусі толерантності як «гармонія в розмаїтті».

14:49 16.06.2021