Професійна спільнота керівників ЗЗСО

Як організувати якісну роботу команди психолого-педагогічного супроводу: поради для керівника закладу освіти

Забезпечити інклюзивний освітній простір — одне з завдань розбудови якісної школи, визначених у рекомендаціях «Абетка для директора». Державна служба якості освіти пропонує керівникам закладів освіти поради, як організувати якісну роботу команди психолого-педагогічного супроводу.

15:33 15.08.2023

Серпнева 2023: МОН запрошує на щорічну освітянську конференцію

Серпнева 2023: МОН запрошує на щорічну освітянську конференцію  25 серпня відбудеться щорічна освітянська конференція, на якій представники Міністерства освіти і науки разом із топ спікерами обговорять найважливіші питання освітньої сфери в Україні. Цьогоріч буде доступна відеотрансляція зустрічі, а тому стати учасниками зможуть усі охочі.

15:18 15.08.2023

Рекомендації до побудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти "Абетка для директора"

Рекомендації до побудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти "Абетка для директора"

11:01 16.06.2023