Останній дзвоник пролунав у школах!

Дата: 11.06.2021 13:58

Фото без опису

Шановні, освітяни, здобувачі освіти, батьки,  щиро вітаємо вас із останнім дзвоником! Закінчився ще однин рік плідної праці та хороших досягнень.  Нехай знання та досвід, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть  досягти омріяних вершин. Для багатьох школярів останній дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, а для випускників – це перший дзвоник у доросле, нелегке і серйозне життя! Від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Досягайте успіху і з любов’ю згадуйте шкільні роки!