A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Камінь-Каширської міської ради

Дизайн сучасного уроку – справа творча

Дата: 22.11.2022 09:28
Кількість переглядів: 90

В умовах впровадження нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти вкрай важливо зробити безболісним та успішним для дитини перехід від однієї вікової сходинки до наступної, максимально створити передумови зближення процесу розвитку, виховання і навчання молодших школярів та здобувачів освіти основної школи. Тому зустріч учасників професійної спільноти вчителів громадянської та історичної освітньої галузі на базі міського ліцею №2 була присвячена актуальній темі «Освітній процес НУШ: наскрізні вміння. Інструменти розвитку та оцінювання».

У ході засідання учасники обговорили питання роботи на освітніх платформах, застосування актуальних інструментів і технік оцінювання, рекомендації щодо заповнення класних журналів.

Змістовним і корисним було повідомлення Людмили Войчик з означеної теми. Вона також продемонструвала навчально-методичний комплекс до уроків «Вступ до історії і громадянської освіти» у 5 класах за програмою «Інтелект України».

Виступ Наталії Мельник стосувався академічної доброчесності - сукупності етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження дослідницької (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Важливо розвивати культуру академічної доброчесності в закладі освіти. Але водночас академічна доброчесність залежить від усіх учасників освітнього процесу - цю думку підтримали присутні.

У семінарі взяла участь консультант ЦПРПП Світлана Денисюк.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора