A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Камінь-Каширської міської ради

Викладання та навчання у важкі часи

Дата: 15.02.2023 10:20
Кількість переглядів: 42

Фото без опису

26-28 листопада 2022 року в очному режимі у м.Варшаві та з 2 по 4 та з 6 по 8 лютого 2022 року в очному режимі у м. Кракові (Республіка Польща) проходив тренінг Британської Ради «Викладання та навчання у важкі часи» для учителів англійської мови. Цей захід проводиться у рамках глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience».

До участі у тренінгу були запрошені вчителі англійської мови, які вимушено тимчасово переміщені в інші регіони України, та вчителі, які працюють з тимчасово переміщеними дітьми.

Головна мета запропонованого курсу - ознайомлення з можливими проявами наслідків травми, розуміння складної поведінки учнів під час війни, а також особливі методичні підходи у викладанні задля створення безпечного навчального середовища у класі. Метою курсу також є надання допомоги вчителям задля вирішення труднощів у викладанні і навчанні англійської мови, які виникають у зонах конфлікту і дослідження способів підтримки учнів.

Відібрані до участі вчителі отримали запрошення від Британської Ради на свої електронні адреси. Більш ніж 900 учителів з усіх регіонів України подолали багаточасовий переїзд до Польщі, щоб взяти участь у цьому курсі.

Серед педагогів першої та другої когорти були і вчителі англійської мови, які працюють у закладах загальної середньої освіти Камінь-Каширської міської ради. Людмила Гембік, вчитель англійської мови ОЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Євгена Шабліовського» була учасницею заходу у листопаді 2022 року, Тамара Сич, вчитель англійської мови ОЗЗСО «Раково-Ліський ліцей», - у лютому 2023 року.

Вчителі-учасники мали можливість поділитися своїм досвідом, успіхами та проблемами, а також дізнатися, як створити чутливе до травм навчальне середовище, як керувати складною поведінкою учнів і як зробити навчання у класі безпечнішим для учнів.

У рамках тренінгу вони обговорювали складні теми щодо викладання у класах з переміщеними дітьми та ділилися своїми емоціями та досвідом щодо ефективної організації занять у воєнний час.

На думку учасників цей курс потрібний вчителям саме сьогодні, щоб допомогти собі та своїм учням у формуванні стійкості до травми та нестабільності. Вони дізналися як створити чутливе до травми навчальне середовище та як керувати складною поведінкою, а також опановували нові методики створення безпечного навчального середовища саме в їхній школі.

Досвідчені тренери підтримували та допомагали учасникам під час курсу - Кріс Саутон, Крістіана Ошан, Людмила Клименко, Оксана Заболотна, Наталія Гончарова, Наталія Жукова та Ірина Онищук.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора