A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Камінь-Каширської міської ради

Методична панорама інноваційної діяльності вчителів початкових класів

Дата: 27.02.2023 09:57
Кількість переглядів: 34

23 лютого 2023 року директором ЦПРПП Мариною Ніщик здійснено супровід онлайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів на тему «Інновації в освітньому процесі», яке відбулося на базі Фаринківської початкової школи-філії ОЗЗСО «Пнівненський ліцей».

Засідання проведено у формі методичної панорами, в ході якої презентовано досвід роботи вчителів початкових класів Фаринківської початкової школи-філії з даного питання.

Валентина Грудік, керівник професійної спільноти вчителів початкових класів, акцентувала увагу колег на тому, що освітня галузь в Україні прямує шляхом інноваційного розвитку. Якщо вчитель хоче завтра навчати краще, ніж сьогодні, то він має бути в постійному пошуку цікавих та ефективних педагогічних технологій, прийомів і методів.

Любов Багнюк, завідувач Фаринківської початкової школи-філії, в своєму питанні «Час освітніх змін: у пошуку балансу традицій та інновацій» розкрила зміст слів «інновація»«технологія», ознайомила з інноваційними технологіями навчання, показала фрагменти нестандартних уроків, проведених вчителями закладу.

Наталія Мазурик розповіла про ефективне навчання у форматі відеочеленджу, як челенджі можуть допомогти у навчанні молодших школярів.

Вчителька початкових класів Тамара Семенюк поділилася онлайн-ресурсами для створення власних мемів, запропонувала створити мем з використанням певного стійкого словосполучення чи нового слова.

Алла Артишук, висвітлюючи питання «Хакатони як інструмент проєктної діяльності», підкреслила, що ця інноваційна форма організації освітнього процесу сприяє пошуку нових методів роботи, активізує ефективну комунікацію між учнями, має широкий спектр можливостей для використання на уроках та в позаурочний час і є технологією майбутнього.

Вчителі початкових класів Тетяна Величко та Галина Фарина поділилися секретами цікавого навчання під час проведення самопідготовки, родзинками власного досвіду роботи, своєю педагогічною майстерністю.

Марина Ніщик, директор ЦПРПП, відзначила, що тема засідання розкрита, педагоги не стоять на місці, постійно розвиваються, прагнуть опановувати та використовувати на практиці інноваційні технології.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора