A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Камінь-Каширської міської ради

Проведено онлайн-тренінг «Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат»

Дата: 03.11.2023 10:00
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

❗Пандемія та війна спричинили зміни в організації освітнього процесу. Дистанційне навчання, повітряні тривоги, відключення електроенергії, відсутність зв’язку, зміна місця проживання – все це негативно вплинуло на загальну середню освіту.

✅2 листопада 2023 року, за сприяння Державної служби якості освіти, центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено онлайн-тренінг «Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат».

👩‍🏫Захід проведено з метою підготувати педагогічних працівників до подолання навчальних втрат з допомогою наявних діагностичних інструментів.

📑Директор центру, Марина Ніщик, ознайомила учасників із метою тренінгу та змістом програми тренінгу.

✔️Тренінг проводиться за трьома модулями:

☑️Модуль 1. Підходи до виявлення та подолання навчальних втрат учнів.

☑️Модуль 2. Робота з цифровим діагностичним інструментом.

☑️Модуль 3. Практична самостійна робота.

❕Тетяна Лесик, консультант центру провела знайомство з матеріалами модуля 1. Вона презентувала моніторингові дослідження в Україні:

1️⃣Моніторинг якості організації дистанційного навчання у закладах середньої освіти (січень-лютий 2022).

2️⃣ Дослідження якості організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти в умовах війни (грудень 2022-січень 2023).

3️⃣Загальнодержавне моніторингове дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах правового режиму воєнного стану (математика, українська мова, тестування в 6 та 8 класах) (травень 2023).

🗓️Консультант розкрила сутність понять «навчальні втрати / освітні втрати / освітні розриви / освітні прогалини», ознайомила з особливостями планування роботи з виявлення та подолання навчальних втрат учнів/учениць. Тетяна Лесик акцентувала увагу на етапах діагностування та коригування навчальних втрат, гнучкому календарно-тематичному плануванні, стратегії подолання освітніх втрат.

💻Юрій Довжик, консультант центру, працював з учасникам за питаннями модуля 2. Він навчав педагогів застосовувати цифрові інструменти для діагностики навчальних втрат (підготовка вчителя до діагностичного тестування (створення електронних скриньок, реєстрація на платформі Всеукраїнська школа онлайн, копіювання курсу діагностичного тестування, проведення діагностичного тестування та генерування звіту вчителя та учнів, аналіз результатів тестування (самостійно вчителем та разом з учнями).

👨‍💻Педагоги продовжуватимуть практичну роботу за модулем 3 самостійно. Вони реєструватимуться на платформі ВШО та проходитимуть повний цикл діагностування навчальних втрат з подальшим аналізом та застосуванням здобутих навичок у роботі, а також для поширення застосування даного інструментарію серед колег.

📄За результатами проходження тренінгу учасники отримають сертифікат.

🖋️Центр професійного розвитку педагогічних працівників Камінь-Каширської міської ради

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора