Вчителі початкових класів Камінь-Каширської громади разом зі своїми учнями беруть участь у медіапроєкті "Всеукраїнська шкільна Ліга Quiz" організатори якого є "Видавництво Країна Мрій KM Media"

Дата: 13.12.2023 15:57

🔰Квіз (Quiz) - це інтелектуально - розважальна вікторина, яка підкорила серця школярів України.

🔹Участь беруть вчителі трьох закладів освіти Камінь-Каширської громади в черговому етапі неймовірного медіапроєкту "Всеукраїнська шкільна Ліга Quiz", де навчання поєднується з цікавою командною грою та розвиває знання.

🔸Валентина Грудік, вчитель ОЗЗСО "Пнівненський ліцей", Мирослава Грищук, вчитель Камінь-Каширського ліцею №1, Тетяна Гапонюк, вчитель Воєгощанського ліцею доєдналися до вікторини.

🔹Валентина Володимирівна зауважила, що Новий випуск "Суспільство і Я" подарував нашим дітям позитивні емоції, щирі посмішки, незабутні враження!

❗Ми висловлюємо велику вдячність нашому міському голові - Віктору Івановичу Пасю, за можливість долучитися до проєкту та залишити для дітей щасливі спогади!

🙌Quiz набирає обертів!