13 учнів Камінь-Каширських міських ліцеїв вибороли 16 призових місць на обласному конкурсі-захисті наукових робіт: 1 – І місце, 5 – ІІ, 10 – ІІІ

Дата: 01.03.2024 09:23

◻️У двох закладах освіти Камінь-Каширської територіальної громади працювали 16 секцій Волинської обласної Малої академії наук.

✔️У розрізі закладів освіти учні продемонстрували такий результат:

☑️ОЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського» – 8 призових місць (4 –ІІ, 4 – ІІІ).

▫️Секції: філософія, релігієзнавство, всесвітня історія, прикладна математика, статистика; навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність; екологія, прикладна макроекономіка та мікроекономіка.

☑️ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей» №2 – 8 призових місць (1 – І, 1- ІІ, 6 – ІІІ).

▫️Секції: статистика, англійська мова, журналістика, екологія, соціологія, зарубіжна література, прикладна математика, прикладна фізика.

💙💛Щиро радіємо успіхам талановитих учнів та наставників.

🙌Нехай ваші відкриття і досягнення надихають вас на нові звершення!

🖋️Відділ освіти Камінь-Каширської міської ради