У Камені-Каширському серед учнів закладів освіти громади відбувся благодійний фестиваль з шашок «Дитинство, обпалене війною»

Дата: 20.03.2024 12:22

🔰14 березня 2024 року на базі міського ліцею №2 зібралася учнівська молодь 15 шкіл Камінь-Каширської громади. 53 учасники змагалися за звання кращих шашкістів.

🇺🇦🕯️Традиційно благодійний спортивний захід розпочали хвилиною мовчання за загиблими в російсько-українській війні та виконанням Державного Гімну України.

🔹Юні шашкісти продемонстрували відмінні результати та гідно представили свої заклади освіти. В результаті цікавої інтелектуальної гри першість здобули учні Житнівського ліцею:

🥇Ліщук Ангеліна

🥇Тарасюк Михайло

🔸Друге місце посіли:

🥈Кичук Михайло (Малоглушанський ліцей)

🥈Ліщук Ірина (Боровненський ліцей)

🔸Третє місце у:

🥉Швека Давида (Видричівський ліцей)

🥉Мельник Марії (Піщанський ліцей)

🥉Тарасюк Дарини (Олениненська гімназія)

Четверте місце розділили:

4️⃣Цюрик Ірина (Грудківський ліцей)

4️⃣Найдич Михайло – (Осівцівський ліцей)

🔸5 місце у спортивній боротьбі посіли:

5️⃣Оліферчук Назар ( Житнівський ліцей)

5️⃣Федік Олена (Піщанський ліцей)

☑️Пащук Ніка (9 років) та Артищук Назар (7 років) із Гуто-Боровенського ліцею стали наймолодшими учасниками змагань.

🏆У загальнокомандному заліку (серед юнаків та дівчат) заклади освіти посіли такі місця:

✅І місце – Житнівський ліцей

✅ІІ місце – Видричівський ліцей

✅ІІІ місце –Боровненський ліцей

✅ІV місце – Грудківський ліцей

📜Керівник управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Сергій Лукашук та директор міського центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Сергій Панасюк нагородили переможців та призерів шашкового турніру кубками, медалями і дипломами.

🖋️«У час повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, дитинство наших дітей, дійсно, непросте. Сьогодні ми прикладаємо багато зусиль, щоб всупереч складним умовам, наші діти розвивались, продовжували бути і надалі гідними українцями, патріотами, інтелектуально багатою нацією. Низький уклін всім Героям української держави, які боронять спокій наших дітей та виборюють їм українське, мирне та щасливе майбутнє. Такі благодійні спортивні заходи об’єднують наші заклади освіти, демонструють нескореність перед ворогами, які різними шляхами перешкоджають нашій країні розвиватися. Щиро бажаю, щоб ми мали змогу частіше проводити такі шашкові фестивалі та назавжди забути слова «укриття», «повітряна тривога», «війна». Віримо у Перемогу та наближаємо її разом» – зауважує Сергій Лукашук.

🙌💙💛Дякуємо всім учасникам спортивного заходу за активність. Вітаємо переможців та призерів з хорошими результатами. Успіхів і надалі!