Моделювання, проєктування сучасного уроку НУШ: компетентнісний підхід

Дата: 22.01.2024 16:45

✅У січні 2024 року на базі ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей» №2 відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів.

🟢Опрацювали тему «Моделювання, проєктування сучасного уроку НУШ: компетентнісний підхід. Кейс-технологія в освіті як спосіб формування життєвих компетентностей»Леся Прач презентувала відеоколаж «Кейс-уроки у початковій школі».

🔹Учасники ділилися досвідом, виконували практичні вправи, обмінювалися думками щодо важливості формування у дітей соціальної компетентності, оскільки ці знання стають нагальною потребою сьогодення.

🔹Про схвалення Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та затвердження операційного плану її реалізації на 2023-2025 роки розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Курчик.

🔸Олена Чурак поділилась досвідом роботи і представила презентацію «Портрет учителя, який атестується».

🔸Педагогічні дебати «Якісна реалізація рекомендацій висновку інклюзивно-ресурсного центру у закладі освіти: критерії, принципи, методи» підготували асистент учителя Юлія Березнюк і логопед Людмила Куява.

🔹Усі учасники засідання переконалися, що вчителі початкових класів - це команда однодумців, націлених на досягнення спільної мети.

🖋️За інформацією Людмили Геліч, керівника спільноти вчителів початкових класів