В області нагородили представників Камінь-Каширської громади, кращих тренерів та спортсменів

Дата: 01.04.2024 10:08

✅29 березня 2024 року в Луцьку відбулися урочистості з нагоди нагородження кращих спортсменів Волинської області. В заході взяли участь керівник управління гуманітарної політики Сергій Лукашук, директор дитячо-юнацької спортивної школи Руслан Бобко, тренер ДЮСШ Валентин Андрусь.

☝️📜Приємно відзначити, що Камінь-Каширську громаду нагороджено кубками та грамотами за зайняте:

🥇місце серед територіальних громад (ІІ група) за підсумками обласної спартакіади "ВОЛИНЬ СПОРТИВНА-2023" з ігрових видів спорту;

🥈місце серед територіальних громад (ІІ група) за підсумками 2023 року на всеукраїнських та міжнародних змаганнях;

☑️Заклад позашкільної освіти "Дитячо-Юнацька спортивна школа Камінь-Каширської міської ради" нагороджено за зайняте

🥇 місце серед ДЮСШ (ІІ група) за підсумками 2023 року на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

✔️Валентин Андрусь увійшов у п'ятірку кращих тренерів області із олімпійських видів спорту за підсумками 2023 року з важкої атлетики, а вихованка Камінь-Каширської ДЮСШ, важкоатлетка Катерина Малащук стала кращою спортсменкою із олімпійських видів спорту за підсумками 2023 року.

🤝Вітаємо із вагомими нагородами та високими досягненнями всіх, хто приклав чимало зусиль для розвитку спорту у нашій громаді, велика вдячність нашим спортсменам за наполегливість, старання та професіоналізм.

☑️Нехай новий спортивний рік буде плідним на досягнення, які будуть прославляти нашу країну на міжнародному та світовому рівнях. Ви наша гордість!

🪖🕊️Спасибі українським Захисникам, завдяки яким наші діти розвиваються та прославляють Україну.