У громаді відбувся благодійний концерт за участю учнів та викладачів Камінь-Каширської дитячої школи мистецтв

Дата: 11.04.2024 16:19

🌿🎶"Прийди, весно, з радістю, з великою милістю..."

🕊️Таку символічну назву мав благодійний концерт за участю учнів та викладачів Камінь-Каширської дитячої школи мистецтв. На жаль, атмосфера концертних дійств нині позначена подіями тривожного сьогодення. Все ж щира дитяча творчість бадьорить впевненістю та оптимізмом щодо майбутньої Перемоги, додає віри та сил.

💙💛У такі непрості часи для нашої держави важливим є вихоння у дітей почуття любові до рідної країни, гордості за свою національну приналежність, навчати їх шанувати українську культуру, невмирущі народні традиції.

🇺🇦Традиційно, яскраве мистецьке дійство було насичене високим патріотизмом та піднесеною творчою атмосферою.

🙌Щира вдячність всім учасникам освітнього процесу: педагогам, учням, батькам за непросту спільну мистецьку працю, яка приносить такі чудові результати всупереч всім труднощам сьогодення.

🪖Особлива вдячність нашим Славним Захисникам за можливість жити і працювати з великою вірою у щасливий день для України!

✅А благодійні донати на суму – 13000 гривень будуть адресовані на потреби Збройних Сил України.