Учні ліцеїв Камінь-Каширської громади взяли участь в Спартакіаді допризовної молоді-2024

Дата: 12.04.2024 10:13

✅10 квітня за підтримки Камінь-Каширської міської ради на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Камінь-Каширське вище професійне училище» відбувся І-й етап Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів загальної середньої освіти.

🔰До заходу доєдналися працівники Камінь-Каширського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Камінь-Каширської дитячо-юнацької спортивної школи, Камінь-Каширського вищого професійного училища.

🏃‍♀️🏃80 учасників (14 команд) взяли участь у змаганнях. Юні спортсмени демонстрували свої силові якості у 6️⃣ позиціях:

☑️ Біг 100 м;

☑️Біг 3000 м;

☑️Підтягування на перекладині;

☑️Метання гранати Ф-1 на дальність;

☑️Стрільба з пневматичної гвинтівки;

☑️Подолання смуги перешкод.

📝За підсумками активної, цікавої, наполегливої спортивної гри🥇 першість здобули учні Камінь-Каширського ліцею №2.

🥈Друге місце посіли спортсмени Камінь-Каширського ліцею №1 імені Євгена Шабліовського.

🥉Третє загальнокомандне місце зайняли учні Раково-Ліського ліцею.

👍Хороші результати показали також спортсмени інших закладів освіти:

🔹Осівцівського ліцею

🔹Видертського ліцею

🔹Боровненського ліцею

🔹Ворокомлівського ліцею

🔹Бузаківського ліцею

🔹Видричівського ліцею

🔹Піщанського ліцею

🔹Броницького ліцею

🔹Підцир’ївського ліцею

🔹Грудківського ліцею

🔹Житнівського ліцею

🙌Дякуємо за активну участь всім учасникам змагань! Окреме спасибі керівництву Камінь-Каширське вище професійне училище за відмінно облаштовані спортивні сектори для проведення змагань.

🪖🇺🇦Низький уклін всім Захисникам і Захисницям України, завдяки яким маємо можливість проводити такі заходи нашим дітям.

☝️Зауважуємо, що в суботу, 13 квітня 2024 року, відбудеться ІІ етап Спартакіади. Зичимо успіхів спортсменам, які будуть представляти нашу громаду!

📷Фото: Андрія Літвінчука