У Камені-Каширському відбувся ІІ (районний) етап Спартакіади допризовної молоді-2024

Дата: 16.04.2024 16:21

☑️До районного центру з’їхалися спортсмени 4️⃣ територіальних громад: Камінь-Каширської, Сошичненської, Любешівської та Маневицької, аби позмагатися за звання найкращих.

🏬Державний професійно-технічний навчальний заклад «Камінь-Каширське вище професійне училище» гостинно зустрів у себе гостей в суботу, 13 квітня 2024 року.

✔️Проведенню заходу сприяли: Камінь-Каширська міська рада, працівники Камінь-Каширського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Камінь-Каширської дитячо-юнацької спортивної школи, Камінь-Каширського вищого професійного училища.

🥇Під час районного етапу перемогу в змаганнях здобула збірна команда Сошичненської ТГ (9195 очок).

🥈Друге місце посіли спортсмени Маневицької ТГ (8840 очок).

🥉Третю сходинку зайняли представники Камінь-Каширської ТГ (7810 очок).

4️⃣Четверте місце у Любешівської ТГ (6520 очок).

🤝Вітаємо команду-переможців із гідним виступом, дякуємо всім учасникам Спартакіади за участь.

💙💛Спасибі нашим Захисникам, завдяки яким наша країна нескорена та непереможна.

🇺🇦Все буде Україна!