Дві команди волейболістів Камінь-Каширської громади вибороли право змагатись за звання чемпіонів у ХХ Спортивних іграх школярів Волині з волейболу серед юнаків 2006 року народження та молодших

Дата: 18.04.2024 12:53

✔️16 квітня 2024 року в селищах Ратне та Маневичі відбулись відбіркові етапи зональних змагань. Волейбольна команда Великоглушанського ліцею та збірна команда, до складу якої увійшли спортсмени Раково-Ліського ліцею, Камінь-Каширського ліцею №2, Камінь-Каширського ліцею №1 імені Євгена Шабліовського, Підцир’ївського ліцею гідно представили нашу громаду.

🥈Обидві команди зайняли ІІ місця та отримали можливість виступати у фіналі.

🙌🏆Пишаємося нашими спортсменами та зичимо подальших перемог на обласній арені!

📜Висловлюємо подяку за відмінну підготовку учнів-спортсменів їхнім тренерам – Сергію Краму та Василь Ричук. Дякуємо за любов до спорту і його розвиток на території нашої громади всім волейболістам і їх наставникам. Командам зичимо відмінно виступити на обласних змаганнях.

🇺🇦🪖Низький уклін українським воїнам за можливість жити, працювати та розвиватися.