Проведено засідання професійної спільноти для вихователів груп раннього віку

Дата: 25.04.2024 16:14

🔰25 квітня на базі Ворокомлівського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок «Сонечко» проведено засідання професійної спільноти для вихователів груп раннього віку на тему «Сенсорне виховання дітей раннього віку за методикою Марії Монтессорі».

✅Педагоги закладу розкрили основні педагогічні ідеї відомої педагогині, акцентували увагу на те, як впливає підготовлене Монтесорі-середовище на розвиток дитини. Розглянули дидактичну гру, як засіб сенсорного виховання дітей раннього віку.

🔸Результатом сенсорно-пізнавальної компетентності є наявність пізнавальної мотивації, бази логіко-математичних та дослідницьких знань. Цей досвід, який накопичується в ранньому віці, людина застосовує протягом усього життя.

🖋️Відділ освіти управління гуманітарної політики Каширської міської ради