A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Камінь-Каширської міської ради

Розвиток професійних компетентностей педагогів: нестандартні підходи до формувального оцінювання

Дата: 17.03.2025 13:33
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

✅13 березня 2025 року на базі Гуто-Боровенського ліцею відбулося засідання в професійної спільноти вчителів початкових класів закладів освіти «Полицівський ліцей», «Піщанський ліцей», «Верхівська гімназія» та «Великообзирська гімназія». Засідання відбувалося у змішаному форматі.

✔️Обговорили актуальну тему: «Нестандартний підхід до формувального оцінювання». Формувальне оцінювання – це про покращення якості викладання та підвищення ефективності освітнього процесу. За допомогою нього вчитель може оцінити не лише академічні результати, а й дослідити індивідуальні особливості дітей. Усе просто: для того, щоби процес був результативним, варто опанувати інструменти та методи формувального оцінювання.

🔹Людмила Балик, вчитель початкових класів, у своєму виступі наголосила, що унікальність формувального оцінювання полягає в тому, що воно дозволяє не лише перевірити знання школярів, а й стимулювати їх до подальших досягнень. Вона поділилась цікавими ідеями, які допоможуть налагодити ефективну взаємодію зі школярами та урізноманітнити освітній процес та представила добірку вправ, які допоможуть реалізувати принципи формувального оцінювання у початковій школі.

🔹Вихователь групи продовженого дня Олена Мороз представила інноваційні технології та методики що сприяють особистісному розвитку дитини в умовах сьогодення.

🔹Практичний психолог Полицівського ліцею Оксана Кулик ознайомила педагогів з особливостями емоційного вигорання; розповіла як розвивати вміння та навички подолання негативних наслідків стресових ситуацій; як за допомогою арт-терапевтичного напрямку сприяти емоційному розвантаженню, сприяти особистісній рефлексії, знайти приховані ресурси.

Провела з учасниками засідання вправу «Вулкан». За допомогою цієї діагностики педагоги з'ясували інтенсивність і характер емоційних переживань, а також вміння адекватно виражати власні емоції.

❗Емоційне вигорання - це загроза професіоналізму. Для педагогів сьогодні критично важливо навчитись правильно піклуватись про себе та зберігати оптимальний баланс між професією та особистим життям.

📝Обмін досвідом, цікаві кейси та практичні інструменти зробили зустріч корисною та натхненною!

🖋️Центр професійного розвитку педагогічних працівників Камінь-Каширської міської ради



« повернутися

Вхід для адміністратора