A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Камінь-Каширської міської ради

Розвиток професійних компетентностей педагогів: нестандартні підходи до формувального оцінювання

Дата: 17.03.2025 13:33
Кількість переглядів: 13

Фото без опису

✅13 березня 2025 року на базі Гуто-Боровенського ліцею відбулося засідання в професійної спільноти вчителів початкових класів закладів освіти «Полицівський ліцей», «Піщанський ліцей», «Верхівська гімназія» та «Великообзирська гімназія». Засідання відбувалося у змішаному форматі.

✔️Обговорили актуальну тему: «Нестандартний підхід до формувального оцінювання». Формувальне оцінювання – це про покращення якості викладання та підвищення ефективності освітнього процесу. За допомогою нього вчитель може оцінити не лише академічні результати, а й дослідити індивідуальні особливості дітей. Усе просто: для того, щоби процес був результативним, варто опанувати інструменти та методи формувального оцінювання.

🔹Людмила Балик, вчитель початкових класів, у своєму виступі наголосила, що унікальність формувального оцінювання полягає в тому, що воно дозволяє не лише перевірити знання школярів, а й стимулювати їх до подальших досягнень. Вона поділилась цікавими ідеями, які допоможуть налагодити ефективну взаємодію зі школярами та урізноманітнити освітній процес та представила добірку вправ, які допоможуть реалізувати принципи формувального оцінювання у початковій школі.

🔹Вихователь групи продовженого дня Олена Мороз представила інноваційні технології та методики що сприяють особистісному розвитку дитини в умовах сьогодення.

🔹Практичний психолог Полицівського ліцею Оксана Кулик ознайомила педагогів з особливостями емоційного вигорання; розповіла як розвивати вміння та навички подолання негативних наслідків стресових ситуацій; як за допомогою арт-терапевтичного напрямку сприяти емоційному розвантаженню, сприяти особистісній рефлексії, знайти приховані ресурси.

Провела з учасниками засідання вправу «Вулкан». За допомогою цієї діагностики педагоги з'ясували інтенсивність і характер емоційних переживань, а також вміння адекватно виражати власні емоції.

❗Емоційне вигорання - це загроза професіоналізму. Для педагогів сьогодні критично важливо навчитись правильно піклуватись про себе та зберігати оптимальний баланс між професією та особистим життям.

📝Обмін досвідом, цікаві кейси та практичні інструменти зробили зустріч корисною та натхненною!

🖋️Центр професійного розвитку педагогічних працівників Камінь-Каширської міської ради


Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису 


« повернутися

Вхід для адміністратора