A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління гуманітарної політики
Камінь-Каширської міської ради

Відбулося засідання професійної спільноти вчителів суспільствознавчих дисциплін

Дата: 28.03.2025 10:51
Кількість переглядів: 14

Фото без опису

☑️25 березня в онлайн-форматі відбулося засідання професійної спільноти вчителів суспільствознавчих дисциплін, яке стало платформою для обміну досвідом, обговорення актуальних питань та пошуку шляхів підвищення якості освіти. Учителі презентували доповіді, що охоплювали широкий спектр тем: від секретів успішної сертифікації до використання інноваційних технологій на уроках.

▫️Секрети успішної сертифікації: поради від Моцюк Л. М.

▫️Моцюк Л. М., учителька історії Хотешівського ліцею, поділилася власним досвідом проходження сертифікації, розкривши ключові аспекти успішного складання незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду. Вона наголосила на важливості ретельної підготовки, самоаналізу та демонстрації педагогічної майстерності згідно вимог професійного стандарту.

🔹Якість освіти: шляхи підвищення в НУШ (Полинюк В. В., керівник професійної спільноти, вчитель ЗЗСО «Житнівський ліцей»).

🔹Полинюк В. В. зосередився на актуальному питанні підвищення якості освіти в умовах Нової української школи, представив ефективні методи та прийоми, що сприяють формуванню ключових компетентностей учнів, розвитку критичного мислення та активного залучення до навчального процесу.

🔸Методи і прийоми на уроках громадянської освіти та історії (Федік С. С., ЗЗСО «Піщанський ліцей»).

🔸Федік С. С. поділилася практичними порадами щодо використання інтерактивних методів та прийомів на уроках громадянської освіти та історії. Вона представила цікаві форми роботи, такі як метод проєктів, історичні ігри, інтерактивне начання, що сприяють розвитку громадянської компетентності та історичного мислення учнів. Особливу увагу приділила вправам і ресурсам з формування медіаграмотності.

▫️Використання інноваційних технологій на уроках історії (Грисюк Р. М., ЗЗСО «Полицівський ліцей»).

▫️Грисюк Р. М. презентував доповідь та відео майстер-класу «Я роблю це так», присвячені використанню інноваційних технологій на уроках історії. Він розповів про можливості використання онлайн-ресурсів, онлайн-тестування, віртуальних екскурсій та інших інструментів для візуалізації історичних подій та залучення учнів до активної навчальної діяльності.

🔹Гейміфікація освітнього процесу. Ігри на уроках суспільно-гуманітарного циклу (Вознюк О. М., ЗЗСО «Боровенський ліцей»).

🔹Вознюк О. М. поділився досвідом використання гейміфікації на уроках. Він представив приклади ігор та інтерактивних завдань, що сприяють підвищенню мотивації учнів, розвитку їхніх творчих здібностей та формуванню позитивного ставлення до навчання.

🔰Нова українська школа передбачає цілком нові підходи не лише до організації навчання, а й оцінювання результатів. Учителі зіштовхнулися з викликами під час реалізації нових підходів в оцінюванні. Консультант ЦПРПП Денисюк С. Ф. поінформувала учасників заходу про останні роз’яснення МОН з цього питання.

✔️Засідання професійної спільноти стало майданчиком для плідного діалогу, обміну досвідом та пошуку нових ідей. Учителі продемонстрували професійну компетентність, творчий підхід до роботи та прагнення до постійного розвитку.

🖋️Центр професійного розвитку педагогічних працівників Камінь-Каширської міської ради


Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора